Thursday, September 13, 2007

One nice tour اردوی مهر

One nice touri in Mayan-e-Sofla اردوی مهر در مایان سفلی

به عنوان راهنمای تور در خدمت عده ای از جوانان خوب وطنمان بودم. جا دارد از آقایان جعفر زاده، آقای اسمائیلی ،آقای طحامی ، آقای حسینی و دیگر دوستانی که ما را همراهی و کمک کردند تشکر کنم.بسیاری هستند که با زحمت زیاد سعی در آباد نمودن سرزمین ایران و ایجاد کار دارند. خوب است دولت با نظارت و دقت به آنها کمک کند.
هر عکسی را که خواستید بزرگتر ببینید روی آن راست کلیک نموده و گزینه
open in new window
را کلیک نمایید
اگر عکس ها باز و دیده نشدند، یک راه دیده شدن عکس ها ی همراه متن ،  استفاده از فیلتر شکن های مختلف است 
هنگامی که مطالب مربوط به هر بخشی را  کلیک نمودید ، به هر علت اگر برخی از عکس ها دیده نشدند ، شما نخست روی پیوند
و سپس پیوند
کلیک نمایید. در سایتی که باز می شود شما عکس ها را با امکانات بسیار فوق العاده ای خواهید دید از جمله روی هر عکس که کلیک نمایید در اندازه ی بزرگتر باز شده و نقشه ی دقیق محل عکس برداری، همراه با جی پی اس ، موقعیت دقیق آن محل به نمایش در می آید. شما هر گاه قصد بازدید از آنجا را داشته باشید دیگر هرگز مانند نگارنده، که برای اولین بار به آنجا ها می رفتم و قبلاً چنین راهنمایی هایی را در جایی ندیده بودم ،راه را گم نمی کنید و سرگردان نمی شوید.این قسمت ها در حال تکمیل شدن است و هر روز به تعداد عکس ها و کیفیت آنها افزوده می گردد. هیچ دستگاه دولتی تا کنون توفیق انجام چنین کاری با این وسعت و دقت را نداشته است.
در آلبوم های زیر نیز می توانید با امکانت متفاوت دیگری عکس ها را ملاحظه نمایید
و سپس روی پیوند های

  کلیک نمایید. وارد وبگاه  دیگری از نگارنده خواهید شد ، حال روی هر بخش که  مورد نظر شماست  کلیک نمایید ، تمام عکس ها ی آن قسمت را خواهید دید. گر در آن وبگاه روی عنوان
 slide show
کلیک نمایید عکس ها را به صورت پویانمایی زیبایی مشاهده خواهید فرمود. پیشنهاد  می   کنم نخست مطالب و عکس های این وبلاگ را ببینید سپس هر جا لازم بود که  عکس های آن متن ها را دوباره کاملتر ببینید به بخش آلبوم عکس ها بروید.
راه دیگر برای دیده شدن عکس ها همراه متن ها، استفاده از فیلتر شکن های مختلف است که آنرا روش مطلوبی نمی دانم ولی متاسفانه دولت با فیلتر های بسیار شدید و کور خود ، کاری می کند که مردم بناچار و برخلاف میل باطنی برای دیدن سایتهای مفید که محتوای غیر اخلاقی هم ندارند مجبور به استفاده از فیلتر شکن می شوند.وبگاه های اینجانب فیلتر نشده اند ولی دولت سرور های اصلی را به گونه ای فیلتر نموده که معمولا در هیچ وبگاه متعلق به بلاگ اسپات یا همان بلاگر معروف عکس ها دیده نشود.البته  آی اس پی های ایران یا همان شرکت هایی که خدمات اینترنتی ارائه می دهند، از نظر فیلتر نمودن با هم متفاوت هستند. یک راه هم استفاده از خطوط وی پی ان  vpn است .گردشگری مشهدمی دانم وقتی این عکس را می بینید بسیار تعجب می کنید. همین استخرهایی که می بینید با این لایه ها کف پوش شده اند تا آب جذب زمین نشود. کف پوشهای این دو استخر به قیمت چهل میلیون تومان از فرانسه خریداری شده و سی سال ضمانت دارد. وقتی می گوییم دولت و مردم باید توجه بیشتری به علم و پژوهش و اندیشمندان مستقل داشته باشد به اینگونه دلیلهای آشکار است.ما چند بشکه نفت را به قیمت بسیار کم به آنها می فروشیم و آنها با اندیشه روی آن کار کرده و به صدها برابر قیمت همان را با تغییر شکل مناسب به ما می فروشند.


مثلاً من خواب هستم!!!.و