Tuesday, July 22, 2008

Koohestan park كوهستان پارك شهر بازي
Koohestan park
كوهستان پارك
شهر بازي


به کمک موس نقشه را حرکت دهید و محل های دلخواه را بیابید


شهر بازي مشهد در حد و اندازه هاي يك شهر بزرگ ملي نيست. بايد توسعه يابد و به استاندارد هاي جهاني نزديك شود . وسايل فشرده در يكديگرند و از نظر ايمني نياز به بازنگري كارشناسان و بهبود وضع موجود است . بهتر است در پارك هاي ايران تا رسيدن به استاندارد هاي جهاني بيشتر مراغب خود و كودكان عزيز باشيد. تا دلتان بخواهد مسجد و اماکن مذهبی برای روضه خوانی و عزاداری  کیپ در کیپ در مشهد وجود دارد ولی دریغ از مکانهای تفریحی مناسب و شاد. برای همین طلاق، اعتیاد ،آسیب های اجتماعی و .. در این شهر به اصطلاح مذهبی بیداد می کند و مسئولین سرنا را از سر گشادش می زنند . فکر می کنند همه چیز به زور حل می شود . ناز نیاز های طبیعی و حقوق اجتماعی و بهره وری درست از پتانسیل منحصر به فرد مشهد غافل هستند. ناکارآمدی از سر و رویشان می بارد و با همه ی اینها حاضر به همکاری با فرهیختگان شهر برای بهبود اوضاع نیستند. لجبازی و عقب ماندگی این عزیزان به نهایت درجه است و همه ی شهر از این اخلاق زیان غیر قابل جبرانی دیده و بیشتر هم خواهد دید.

 
گردشگری مشهد

Koohestan park
Mountain Park
City game

City of Mashhad in the game and limit size of a big city is not national. Development and should be close to global standards. Each other in the compact equipment safety experts need to review and improve the present situation is. The park is better to reach the standard of global Mraghb more dear to you and childrenهنگامی که مطالب مربوط به هر بخشی را  کلیک نمودید ، به هر علت اگر برخی از عکس ها دیده نشدند ، شما نخست روی پیوند
و سپس پیوند


کلیک نمایید. در سایتی که باز می شود شما عکس ها را با امکانات بسیار فوق العاده ای خواهید دید از جمله روی هر عکس که کلیک نمایید در اندازه ی بزرگتر باز شده و نقشه ی دقیق محل عکس برداری، همراه با جی پی اس ، موقعیت دقیق آن محل به نمایش در می آید. شما هر گاه قصد بازدید از آنجا را داشته باشید دیگر هرگز مانند نگارنده، که برای اولین بار به آنجا ها می رفتم و قبلاً چنین راهنمایی هایی را در جایی ندیده بودم ،راه را گم نمی کنید و سرگردان نمی شوید.این قسمت ها در حال تکمیل شدن است و هر روز به تعداد عکس ها و کیفیت آنها افزوده می گردد. هیچ دستگاه دولتی تا کنون توفیق انجام چنین کاری با این وسعت و دقت را نداشته است.
در آلبوم های زیر نیز می توانید با امکانت متفاوت دیگری عکس ها را ملاحظه نمایید

و سپس روی پیوند های

  کلیک نمایید. وارد وبگاه  دیگری از نگارنده خواهید شد ، حال روی هر بخش که  مورد نظر شماست  کلیک نمایید ، تمام عکس ها ی آن قسمت را خواهید دید.
 گر در آن وبگاه روی عنوان
 slide show
کلیک نمایید عکس ها را به صورت پویانمایی زیبایی مشاهده خواهید فرمود. پیشنهاد  می   کنم نخست مطالب و عکس های این وبلاگ را ببینید سپس هر جا لازم بود که  عکس های آن متن ها را دوباره کاملتر ببینید به بخش آلبوم عکس ها بروید.
راه دیگر برای دیده شدن عکس ها همراه متن ها، استفاده از فیلتر شکن های مختلف است که آنرا روش مطلوبی نمی دانم ولی متاسفانه دولت با فیلتر های بسیار شدید و کور خود ، کاری می کند که مردم بناچار و برخلاف میل باطنی برای دیدن سایتهای مفید که محتوای غیر اخلاقی هم ندارند مجبور به استفاده از فیلتر شکن می شوند.وبگاه های اینجانب فیلتر نشده اند ولی دولت سرور های اصلی را به گونه ای فیلتر نموده که معمولا در هیچ وبگاه متعلق به بلاگ اسپات یا همان بلاگر معروف عکس ها دیده نشود.البته  آی اس پی های ایران یا همان شرکت هایی که خدمات اینترنتی ارائه می دهند، از نظر فیلتر نمودن با هم متفاوت هستند. یک راه هم استفاده از خطوط وی پی ان  vpn است .